• 3
 • 4
 • 10
 • 4

عینک آفتابی 4

 

عینک آفتابی ریبن شماره 4

عینک آفتابی مدل (4570) از برند «ری بن» (RayBan) ، با فریم مستطیل شکل برای استفاده‌ی آقایان و خانم‌ها عرضه شده است. این عینک دارای ظاهری ساده و در عین حال جذاب است که با یک پوشش ساده، جذاب‌تر خواهد بود. عینک ری بن به دلیل لنزهای دودی برای استفاده در آب و هوای ابری، مه‌آلود، کم‌نور و آفتابی بسیار مناسب خواهد بود. فریم عینک از جنس استات است. استات نوعی پلاستیک مقاوم بوده که در برابر ضربه دوام خوبی خواهد داشت. عرض کلی عینک معادل 143 میلی‌متر بوده و هر کدام از عدسی‌ها با عرض 58 میلی‌متر طراحی شده و فاصله‌ی مابین‌ این دو عدسی یعنی پل عینک برابر با 16 میلی‌متر است که به‌خوبی روی بینی ثابت می‌ماند. عدسی پلاستیکی عینک آفتابی ری بن دارای یو وی 100 درصد است که تا حد زیادی توانایی محافظت از چشمانتان را در برابر اشعه‌های مضر خورشید دارد. عدسی دودی رنگ این عینک با فریم مشکی، هماهنگی خوبی خواهد داشت. برای طولانی شدن عمر عینک و سالم ماندن آن حتماً پس از استفاده، عینک را درون کاور قرار دهید.

 

عینک در دو رنگ مشکی و قهوه ای موجود است که در تصویر مشخص است .

 

نقاط قوت

 •  قابل استفاده در انواع آب و هوا
 •  داراي يو وي 100 درصد

 

 قیمت : 100.000 تومان + پست رایگان

 

لایف کلیک

ارسال شده در Uncategorised

عینک آفتابی 3

عینک آفتابی ریبن شماره 3

عینک آفتابی مدل (4452) از برند «ری بن» (RayBan) و پلاریزه ، با فریم مستطیل شکل برای استفاده‌ی آقایان و خانم‌ها عرضه شده است. این عینک دارای ظاهری ساده و در عین حال جذاب است که با یک پوشش ساده، جذاب‌تر خواهد بود. عینک ری بن به دلیل لنزهای دودی برای استفاده در آب و هوای ابری، مه‌آلود، کم‌نور و آفتابی بسیار مناسب خواهد بود. فریم عینک از جنس استات است. استات نوعی پلاستیک مقاوم بوده که در برابر ضربه دوام خوبی خواهد داشت. عرض کلی عینک معادل 148 میلی‌متر بوده و هر کدام از عدسی‌ها با عرض 53میلی‌متر طراحی شده و فاصله‌ی مابین‌ این دو عدسی یعنی پل عینک برابر با 17 میلی‌متر است که به‌خوبی روی بینی ثابت می‌ماند. عدسی پلاستیکی عینک آفتابی ری بن دارای یو وی 100 درصد است که تا حد زیادی توانایی محافظت از چشمانتان را در برابر اشعه‌های مضر خورشید دارد. عدسی دودی رنگ این عینک با فریم مشکی، هماهنگی خوبی خواهد داشت. برای طولانی شدن عمر عینک و سالم ماندن آن حتماً پس از استفاده، عینک را درون کاور قرار دهید.

 

عینک در دو رنگ مشکی و قهوه ای موجود است که در تصویر مشخص است .

 

نقاط قوت

 •  قابل استفاده در انواع آب و هوا
 •  داراي يو وي 100 درصد

 

 قیمت : 100.000 تومان + پست رایگان

 

لایف کلیک

ارسال شده در Uncategorised

عینک آفتابی 2

 

عینک آفتابی گس فلزی شماره 2

عینک آفتابی گس فلزی ، با فریم مستطیل بیضی برای استفاده‌ی آقایان و خانم‌ها عرضه شده است. این عینک دارای ظاهری ساده و در عین حال جذاب است که با یک پوشش ساده، جذاب‌تر خواهد بود. عینک ری بن به دلیل لنزهای دودی برای استفاده در آب و هوای ابری، مه‌آلود، کم‌نور و آفتابی بسیار مناسب خواهد بود. فریم عینک از جنس فلزاست.رای طولانی شدن عمر عینک و سالم ماندن آن حتماً پس از استفاده، عینک را درون کاور قرار دهید.

 

عینک در دو رنگ مشکی و قهوه ای موجود است که در تصویر مشخص است .

 

نقاط قوت

 •  قابل استفاده در انواع آب و هوا
 •  داراي يو وي 100 درصد

 

 قیمت : 100.000 تومان + پست رایگان

 

لایف کلیک

ارسال شده در Uncategorised

اطلاعات سایت لایف کلیک

با سلام خدمت همه عزیزان پر تلاش در سایت ( قوانین جدید سایت )

 

همانطور که می دانید سایت لایف کلیک از تاریخ 10 آبان سال 1395 شروع به فعالیت کرد و توانسته در این مدت کم اعتماد بسیار دوستان بدست بیاورد که واقعا این عمل جز تلاش بسیار کاربران و تیم لایف کلیک بدست نمی اید . و همینجا از تمام کاربران قدیمی که همگی دوستان ما هستند تشکر می کنیم با اینکه زحمت های فراوان تیم فنی راشو وب و پشتیبانی توانسته سایت به این درجه برساند . 

خب صحبت هایی با دوستان داریم دوستان همانطور که می دانید هیچ سایت کلیکی با این سرعت پیشرفت نمی کند و در این حد نمی تواند بماند و خیلی ها اومدن گفتند سایت لایف تو 3 ماه اول جمع می کند اما خود همان کاربران الان شرمنده و در حال کار هستند حتی دوستانی الان هم دشمنند و بد می گند اما خودشون پایه 1 سایت هستند و فقط برا اعلام عصبانیت حرفهایی میزنند.

 

در نظر داریم در این پست اطلاعات کاملی از سایت بزاریم تا تمام دوستان اطلاع پیدا کنند .

 

کار در سایت لایف کلیک :

دو گروه افراد در سایت هستند :

1 = افرادی که فقط کلیک می کنند و سرمایه ای نمیزارند که این گروه نیازمند پولند و می توانند با درامد کلیک هاشون زیر مجموعه کرایه کنند و با گسترش اکانتشون درامد بیشتری کسب کنند و خود را ب درامد ثایت ماهانه برسانند که الان دوستانی داریم که با فقط کلیک 300.000 تومان برداشت کردند ( بدون سرمایه گذری ) . که در فروشگاه و بازی دوز هم میتوانند شرکت کنند و درامد خود را افزایش دهند.

2 = کاربرانی که سرمایه گذاری می کنند و از سود ماهانه لذت می برند . می توانند اکانت خود را وسعت بدهند و با برداشت درصدی از سرمایشون از سایت لدت ببرند . این کاربران می توانند زیر مجموعه کرایه کنند.همچنین می توانند در فروشگاهشرکت کنند.

 

برداشت از سایت لایف کلیک :

استاندارد : کاربران استاندارد می توانند هر 13 روز مبلغ 100.000 تومان حداکثر برداشت کنند که این برداشت ها می تواند اصل سرمایه یا سود باشد و حداکثر سرمایه گذاری در این مورد 500.000 تومان می باشد و کابران می توانند پس از ان ب لایف ارتقا دهند و ب ما اعلام کنند سرمایه مجازی تا 2میلیون براشون تشکلی بدهیم.تا وسعت برداشتشون بیشتر شود.

لایف : کاربران لایف می توانند هر 12 روز بین 5 تا 8 درصد سرمایه گذاریشون برداشت کنند که با توجه ب سودی که گروه می کنند این مبلغ هر 10 روز تغییر می کند و بین 5 تا 8 درصد متفاوت استحداقل سرمایه گذاری 500.000 تومان ( که سرمایه گذاران زیر 2میلیون باید ب پشتیبانی تلگرام پیام دهند تا سرمایه مجازی براشون تا 2 میلیون تشکیل شود) و حداکثر سرمایه گذاری 10 میلیون می باشد.

برای چک کردن درصد برداشت ب این صفحه رجوع کنید .

 

درخواست فسخ سرمایه گذاری :

سایت لایف کلیک برای اولین بار در سایت های کلیکی درخواستی قرارداده است تا کاربری که سرمایه گذاری می کند می تواند در صورت مشکل می تواند درخواست برداشت کل مبلغ سرمایه گذاریش بکند که این درخواست باید بصورت کتبی از طرف سرمایه گذار در بالا برگه کپی کارت ملی و پایین امضا فرد باشد و سایت مجاز است بین 4 تا 10 قسط برای فرد قسط بندی کند و سرمایه کاربر برگرداند که این اقساط به سرمایه گذاری فرد بستگی دارد

فرمول محاسبه :                                                                          برداشت ها - اصل سرمایه = مبلغ برگشتی ب کاربر

 

مشکل خوردن سایت یا بسته شدن سایت:

سایت لایف کلیک در صورت بسته شدن یا خوردن به مشکل جهت ادامه ندادن به کار مجاز است مانده سرمایه دوستان بین 4 تا 10 قسط برای فرد قسط بندی کند و سرمایه کاربر برگرداند که این اقساط به سرمایه گذاری فرد بستگی دارد

فرمول محاسبه :                                                                          برداشت ها - اصل سرمایه = مبلغ برگشتی ب کاربر

 

فروشگاه لایف کلیک :

دوستان فروشگاه با هزار دردسر ایجاد شده و ما مجبوریم اول محصولات تهیه کنیم پس هزینه می کنیم و اول محصولات میخریم و بعد تو فروشگاه قرار می دهیم پس ار کاربران انتظار داریم از فروشگاه استفاده کنند و فروشگاهم بزودی بزرگتر می شود  محصولات جدیدتری اضافه می گردد پس باید صبر کنید قوانین فروشگاه هم که خرید از طریق جاری و ارسال 3 محصول برای هر کاربر در ماه هست تا کابران دیگر  هم بتوانند استفاده کنند . فروشگاه برای همه کاربران فعال است.

 

کرایه زیر مجموعه و ارزش هر کلبک:

استاندارد : کاربران استاندارد می توانند حداکثر 2000 زیر مجموعه کرایه کنند که قیمت هر زیر مجموعه کرایه ای برای 30 روز 250 تومان می باشد که ارزش هر کلیک 10 تومان در روز برای هر زیر مجموعه می باشد

لایف : کاربران لایف  می توانند حداکثر 10.000 زیر مجموعه کرایه کنند که قیمت هر زیر مجموعه کرایه ای برای 30 روز 1.000 تومان می باشد که ارزش هر کلیک 40 تومان در روز برای هر زیر مجموعه می باشد.

 

 

کسب امتیاز اصلی :

کاربرا سایت می توانند با مشاهده اگهی و ثبت پست در انجمن یا کار با سورف امتیاز کسب کنند و از امتیاز کسبی بخوبی برای تبدیل ب سپرده یا ساخت اگهی برای تبلیغات سایت یا کالاشون استفاده کنند و از بالا بردن امتیاز خود لذت ببرند که این کاربران براحتی می توانند در امد خود را با تبدیل امتیاز ب سپرده افزایش دهند.

 

کسب امتیاز سوزف : 

کاربران با ورود ب صفحه سورف و باز کذاشتن صفحه و ماندن در صفحه میتوانند یک امتیاز اصلی و یک امتیاز سورف بدست اوردند که امتیاز سورف هم بصورت 3000 امتیاز سورف ب1000 امتیاز اصلی قابل تبدیل است که کاربران می توانند امتیاز اصلی خودشون از این طریق راحت افزایش دهند .

 

قوانین انجمن :

انجمن محیطی که کاربران در حال گفتگو هستند و تا الان از کاربران تشکر می کنیم که همیشه پشت ما هستند و نگذاشتند حرفی حتی ب تمسخر زده شود و ما هم تا الان یک پست را هم حذف نکردیم و حتی انتقادات را هم با جان میخریم رتبه الکسا سایت هم اکنون 390 ایران هست که روزانه بالا 250.000 بازدید کننده داریم و این را مدیون شما دوستان هستیم.لطفا در انجمن توهین و حرفای ناسزا بهم نزنید و احترام هم نگه دارید و از زدن پست های تکراری و بیهوده پرهیز کنید و قسمت اخبار و اطلاعات به هیچ عنوان تاپیکی باز نکنید.

 

نمایندگی ها :

بزودی اعلام می شود 

 

کلام اخر :

با توجه به یاری کابران عزیز و تقدیر ایزد منان و حمد و ستایش پروردگار منان توانستیم محیطی برای کاربران فراهم کنیم که بتوانند از این سفره الهی لذت ببرند و درامد کسب کنند با اینکه می دانیم در این دنیای موج سوم تنها راه درامد زایی اینترنت می باشد ما هم راهی فراهم کردیم تا کاربران با احتیاط بیشتر و ریسک کمتر سودی بسیار عالی کنند و در کنار ما ب درامد عالی برسند و بتوانند در زندگی پبشرفتی کنند . همینجا از تمام کاربران عزیز باز هم تشکر می کنم و از دوستان خواهش دارم این سایت را ب دوستان ،خانواده و دیگران معرفی کنند تا انها هم با صرف 10 دقیقه ب درامد خوبی برسند مطمئن باشید دعای خیر بزرکی پشت سر انهاست

 

با تشکر و قدردانی از کاربران عزیز لایف کلیک

مدیریت : محمدباقر جلایی

 

 

ارسال شده در Uncategorised

تعرفه پکیج های بالا بردن رتبه سایت

Package A / ورودی گوگل

50000 تومان

ماهانه
 • بازدید واقعی و نامحدود
 • حضور 1 دقیقه کاربر در سایت شما
 • صفحه 3 تا 5 گوگل
Package B / ورودی گوگل

200000 تومان

ماهانه
 • بازدید واقعی و نامحدود
 • حضور 1 دقیقه کاربر در سایت شما
 • صفحه 1 تا 3 گوگل
Package C / ورودی گوگل

400000 تومان

ماهانه
 • بازدید واقعی و نامحدود
 • حضور 1 دقیقه کاربر در سایت شما
 • صفحه 1 گوگل
Package A / کاهش رتبه الکسا

50000 تومان

ماهانه
 • بازدید واقعی و نامحدود
 • رتبه زیر 10000 ایران
 • مدیریت کامل
Package B / کاهش رتبه الکسا

200000 تومان

ماهانه
 • بازدید واقعی و نامحدود
 • رتبه زیر 5000 ایران
 • مدیریت کامل
Package C / کاهش رتبه الکسا

400000 تومان

ماهانه
 • بازدید واقعی و نامحدود
 • رتبه زیر 1000 ایران
 • مدیریت کامل

اخبار سایت

شروع بزرگترین مسابقه با جوایز عالی

شروع بزرگترین مسابقه با جوایز عالی 1395/09/10

سایت لایف کلیک با گذراندن 10 روز از شروع به کار خود هم اکنون بزرگترین مسابقه دریافت زیر مجموعه را با جوایز لبتاپ و گوشی و ... استارت زده است که می توانید در این لینک توضیحات مشاهده فرمایید.

ادامه مطلب

شروع قرعه کشی هفتگی سایت

شروع قرعه کشی هفتگی سایت 1395/08/30

قرعه کشی هفتگی سایت باتوجه به قول های داده شده از امروز شروع شد و برنده اول مشخص شد. شما میتوانید برندگان را از طریق این لینک مشاهده نمایید.

ادامه مطلب

اضافه شدن امکان جدید

اضافه شدن امکان سورف در سایت :

سورف سایت جهت بالا رفتن تند تر امتیازات به سایت اضافه شد و کاربران می توانند امتیازات خود را هر 120 ثانیه افزایش دهند.

ادامه مطلب

آدرس و اطلاعات تماس

home خراسان رضوی٬مشهد٬چهار راه لشکر - همراه : 09017953801

telegram lifeclick

Whatsapp 09017953801

skype lifeclick

yahoo lifeclick

 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • کانال تلگرام
 • رتبه الکسا :
  Warning: simplexml_load_file(): http://data.alexa.com/data?cli=10&dat=snbamz&url=http://lifeclick.ir:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in /home/lifeclic/public_html/templates/yoo_uniq/layouts/theme.php on line 341

  Warning: simplexml_load_file(): Okay in /home/lifeclic/public_html/templates/yoo_uniq/layouts/theme.php on line 341

  Warning: simplexml_load_file(): ^ in /home/lifeclic/public_html/templates/yoo_uniq/layouts/theme.php on line 341
 • % لینک جدید